Jdi na obsah Jdi na menu
 


4STORY vs WOW

7. 4. 2010

Hry 4Story, Metin 2 a World of Warcraft se řadí mezi nejhranější MMORPG hry v česku. Samozřejmě teď sem patří i Lineage, Lord of the Rings a jiné, ale já se chci věnovat popisu právě těmto třem.

Začneme hrou 4Story, kterou hrají zpřevážna mladší jedinci, samozřejmě se najdou i nějací dospělí, ale těch moc není. Ve 4Story proti sobě klasicky bojují 2 frakce - Valorian a Derion. Teď se do 4Story přidá třetí - Gor. Hra je o něco jednodušší než World at Warcraft, protože zde je 6 povolání, ale jen 3 druhy postav. I přes to je to klasika. Zabíjení monster, sbírání pečetí, prodej zboží,všemožné dungeony a questy.
Hra je "pay to win". Pokud si ve hře pošlete měsíční kameny za reálné peníze, budete opravdu silní, vaše brnění a zbraně Vám budou zářit, budou lávové, svítivé, jednoduše řečeno budou mít nádherné efekty a ohromnou sílu. Radím vám, až budete mít v inventáři nějaké zajímavosti, jdětě do města kde jsou lidé, udělejte ze sebe obchůdek a prodávejte. Dostanete víc peněz než od obchodníka, a můžete u toho dělat úplně něco jiného (hrát jinou hru, učit se, jít ven ...)

Staň se válečníkem jedné z frakcí, bojujte se svými přáteli a buďtě neporazitelní!

 

 

Náhledy fotografií ze složky 4story

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ehm má pravdu !!!

(Ehm má pravdu !!!, 30. 10. 2010 10:42)

Máš recht !!! Idioti mohou srovnávat WoW s 4story nebo Metinem,ty co říkaj že Metin nebo 4story je lepší než WoW bych kopal do xichtu od rána do večera !!! 4story - kopie skoro celá okopčená a pár detailů co nejsou okopčené stojí za HOVNO
Metin - NAPODOBENINA MMORPG ,class= race ,5 kouzel na osobu, asi jen 5 různých map a asi jen 4 dungy !!!
Lidi,vzpamatujte se,pokud hledáte KOMUNITU a ZÁBAVU hrajte WoW !!! Lineage nebo AION ! WoW . TWINSTAR.CZ !!!

ehm

(jurgen, 29. 9. 2010 10:08)

ehm ehm že si už z tím opěvováním wowka nekdy lidi nepřipadáte trapne 4story je hra zdarma
tak přeci nemůžete sroovnávat tak suprovou placenou hru jako je wowko z 4story !?
to by přeci byla urážka wowka ééé